KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613482
nr 1361 3482
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Oljemålning, Landskap med hässjor. Signerad. Olja på duk, 70x87 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:23:44
18/11 18:43:08
23/11 10:22:52
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson